KONTAKT STUDIE 7-THISTED VÆGTTRÆNINGS FORENING


Munkevej 7A
7700 Thisted
Tlf.: 97 92 68 54
Email: studie7@post.tele.dk
CVR: 74979815

BESTYRELSEN

 

Klausbrostroem

Klaus Brostrøm

Formand
Fægtning & styrkeløft
klausbrostrom@gmail.com

Klavsjulchristensen

Klavs Jul Christensen

Næstformand
Vægttræning
klch@rn.dk

Bochristensen

Bo Christensen

Bestyrelsesmedlem
Aikido
bosaikidomail@gmail.com

Bohove

Bo Hove

Kasserer
Karate & kickboxing
hove@thisted-gymnasium.dk

Tompedersen

Tom Pedersen

Bestyrelsesmedlem
Spinning
thp@globalwindpower.com

Janlyhne

Jan Lyhne

Bestyrelsesmedlem
Daglig leder
studie7@post.tele.dk

INSTRUKTØRER (FITNESS, VÆGTTRÆNING OG STYRKELØFT)

 

Kristinnarnason

Kristinn Arnason

Vægttræning & reception
kris86@hotmail.dk

Henrikvestergaard

Henrik Vestergaard

Vægttræning & styrkeløft
pump@cool.dk

Benjamin Portræt

Benjamin Falgreen Andersen

Vægttræning og Styrkeløft

Patrykbolek

Patryk Bolek

Vægttræning & styrkeløft

Henrikbjerregaard

Henrik Bjerregaard

Vægttræning
hbjerregaard@yahoo.com

Bochristensen

Bo Christensen

Vægttræning & aikido
aikido@c.dk

Jespergedebjerg

Jesper Gedebjerg

Missing Image

Therese Vorup

Fitness

Christaengberg

Christa Engberg

Fitness
christaengberg@gmail.com

Leonsivertsimonsen

Leon Sivert Simonsen

Fitness & styrkeløft
sivert_leon@hotmail.com

Larsvpedersen

Lars V. Pedersen

Vægttræning
demonice666@hotmail.com

IMG 8899

Mads K. Andersen

Vægttræning & Fitness
madsandersen2010@live.dk

INSTRUKTØRER (AEROBIC, SPINNING OG DANS)

 

Lisegedekone

Lise Gedebjerg

Aerobic & spinning
gedebjerg@hus.dk

Heidilyngholm

Heidi Lyngholm

Aerobic
hlyngholm@live.dk

Anna

Anna Vestergaard

Aerobic & pilates
bamseline16@gmail.com

Christaengberg

Christa Engberg

Spinning
christaengberg@gmail.com

Flemming

Flemming A. Bagger

Spinning

Camilla A

Camilla Appelon Storgaard

Pole dance

Tompedersen

Tom Pedersen

Cycling
thp@globalwindpower.com

Jacoboesterby

Jacob Østerby Pedersen

Cycling

Jeanette Løgsted

Jeanette Bak Løgsted

Spinning

INSTRUKTØRER (FÆGTNING, AIKIDO OG KARATE)

 

Boergem

Børge Madsen

Fægtning

Marcba

Marc Borg Andersen

Sensei
Karate
ma@thisted-gymnasium.dk

Bochristensen

Bo Christensen

Sensei
Aikido
bosaikidomail@gmail.com

Klausbrosroem

Klaus Brostrøm

Fægtmester

ØVRIGT PERSONALE

 

Finnejsing

Finn Ejsing

Altmuligmand


05
jan 2022

Midlertidig ændring af åbningstider grundet Corona restriktioner

Midlertidig ændrig af åbningstider grundet Corona restriktioner
30
dec 2021

GODT NYTÅR

GODT NYTÅR
22
dec 2021

Juleholdplan 2022

Juleholdplan 2022